top of page
Bakım ve Onarımı Yapılan Vakum Altında Kaplama Sistemleri   

Reaktif, Önleyici ve Öngörücü Bakım

CHAMBER_edited.jpg

Reaktif Bakım

CHAMBER_BITTI_edited.jpg

Aksine proaktif ve planlıdır. Ekipman ve parçaların durumunu izlemek için sık ve önceden tanımlanmış denetimlerle desteklenen bakım faaliyetleri planlanır. Programlar, devam eden üretim üzerinde minimum etkiye sahip olacak şekilde ve planlı bakım müdahaleleri arasında hiçbir şeyin kesintiye uğramaması amacıyla yapılır. Önleyici bakım, üretimin türüne ve hacmine dayalı olarak varlığın teknik ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılar ve en düşük bakım maliyetiyle maksimum güvenilirlik ve kullanılabilirliği sağlar.

EBG BAKIMI.png

Öngörücü Bakım

Günümüzün dijital ve veri teknolojileri, sabit bir programa bağlı kalmadan, yalnızca müdahaleyi doğru zamanda, maliyet/faydanın en yüksek olduğu tatlı noktada, en üste tahmin unsurunu eklememize izin veriyor. 

Üretim hatlarınızda, makine parkurlarınızda oluşacak arızalar üretimi durdurabilir ve servis kalitesini düşürür. Bunun önüne geçebilmek için çıkabilecek arızaları önceden tahmin etmeniz, buna bağlı üretim planlamanızı yapabilmeniz ve yedek parça stok siparişini önceden verebilmenizi sağlayan bir takım ölçüm metotları içerir.

Önleyici Bakım

Planlanmamıştır ve bir sorun oluştuğunda kusurlu veya hasarlı bir ekipman veya parça değiştirilir veya onarılır. Ne yazık ki, bu yaklaşım en kötü zamanda üretimin kesintiye uğramasına neden olabilir ve sonuç olarak sadece üretimin gecikmesine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek maliyetlidir ve dolayısıyla işletmenizin karlılığı üzerinde olumsuz bir etkisi vardır.

Hassas vakum altında kaplama sistemleri onarımı  ve bakımı konusunda 26 yıllık tecrübeye sahibiz. Yıllık ağır bakımlarının yanı sıra temel bakımları ve onarımları konusunda desteğimizi  sürdürmekteyiz.  Vakum odaları kurulumu, taşınması ve yenileme hizmetleri vermekteyiz.

Ne Sunuyoruz,
EBG Bakımı & Onarımı, THE Bakımı & Onarımı, APS Bakımı & Onarımı, XTC Bakımı & Onarımı, Chamber Bakımı & Onarımı, Vakum valfleri Bakımı & Onarımı, Difusyon Pompası Bakımı & Onarımı, Yağlı Pompa Bakımı & Onarımı, Kuru Pompa Bakımı & Onarımı, Root Pompa Bakımı & Onarımı,
Substrate Holder Bakımı & Onarımı, Yedek parça ihtiyaçlarınızı gelin birlikte belirleyelim.
Vakum kaplama sistemleriniz için bizimle iletişime geçin.

bottom of page