top of page
Ekran Resmi 2019-09-22 13.51_edited.jpg

Elektronik Kart Onarımı Ve Saha Hizmetleri

İMESTEK SAVUNMA gelişmiş arıza bulma ekipmanları ile birlikte Tekstilden Otomotive Gıdadan Telekominikasyona, Medikalden Havacılık ve Askeri sektörlerde bulunan kompleks elektronik devre kartı ve enstrümantasyonları onarmak için gerekli teknik uzmanlığa sahiptir.  

Hiçbir dokümana ve devre şemasına ihtiyaç duymadan, elektronik kartlara enerji vermeden, her çeşit elektronik kart ve cihaz tamiri garantili olarak gerçekleştirilmektedir. 

 

Kesintisiz, Kaliteli Hizmet! Arızaları kısa sürede otomatik olarak tespit eden kart test sistemleri ve onarım laboratuarlarımızda, uzman ve askeri hassas lehimcilik konusunda eğitim almış teknik ekibimizin sunduğu bakım onarım hizmetlerinden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

 

Eğer dilerseniz, gezici ekibimizin yerinde teknik servis hizmeti ile de yanınızdayız. Ekipmanların tamiri için orjinal üreticisinden daha hızlı ve daha ekonomik çözümler sunmaktayız. 

IMESTEK SAVUNMA olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve sizin ve ihtiyaçlarınızın her şeyden önce geldiğinden emin olmayı hedefliyoruz.

Profesyonel ve güvenilir ekibimizle memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Arızalı kart veya cihazınız  24 saat içerisinde arıza tespiti yapılıp müşterilerimize teklif sunulur. Teklif onaylandığı anda tamir işlemi gerçekleştirilir.

Kart tamir dışında yerinde servis ,bakım ve onarım servisimiz mevcuttur.

Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

bottom of page