top of page

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İMESTEK Savunma Havacılık ,

Savunma Sanayi ve Özel Sektörün ihtiyacı olan Sistem entegrasyon, Elektronik kart onarım, ELD hizmetleri, Elektromekanik montaj, Otomatik Test Ekipmanları Yazılım (TPS) Geliştirme ve Havacılık, Savunma Sanayi İçin Kablo Takımları Üretimi amacıyla 2017 aralık ayında kurulmuştur.

 Firmamızın 2 katı ESD zemin ile kaplı olup hassas üretim ve Eld hizmeti veriyoruz.

Aynı zamanda bu yerimiz; malzeme yükleme/teslimat alanı, toplantı odası, turnikeli giriş/çıkış sistemi ve dinlenme terası da içerdiğinden savunma sanayii projeleri gereksinimleri için daha kullanışlı bir alan yaratmış olduk. 

 

Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar kalite politikamız ve ISO9001 - AS9100 yasal mevzuatlarına göre müşteri memnuniyeti, kalite ve zamanında teslimat ilkelerini benimseyerek birçok üretimi tamamladık.

Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmayı temel politika olarak belirleyen İMESTEK SAVUNMA & HAVACILIK tasarım aşamasından başlayarak üretim ve üretim sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sistemini benimsemekte, uygulamakta ve sürekliliğini sağlamaktadır.

 

Hali hazırda ISO 9001:2015, ISO 27001, OHSAS 14001 kalite belgelerine sahip olan firmamız, kalite yönetim anlayışını sürekli geliştirme politikasının meyvelerini almaya devam etmekte, yenilikçi yaklaşımını stratejik hedeflerini belirleme aşamasında da ön planda tutarak hem piyasadaki rekabet gücünü artırmakta hem de sektörün gelişimine katkı sağlamaktadır.

 

Bu bağlamda sektörün önde gelen savunma sanayi firmalarına daha kaliteli hizmet verebilmek adına kalite anlayışını bir üst seviyeye taşımış ve "Otomatik Test Ekipmanları Yazılım (TPS) Geliştirme ve Havacılık, Savunma Sanayi İçin Kablo Takımları Üretimi" konularında 2019 Yılında AS9100D sertifikasına sahip olmuştur.

Üretim Alanımız;

  • Emm Ve Kablaj Üretim Atölyemiz

  • Mekanik ve Elektronik Bakım / Onarım Atölyemiz 

  • Mühendislik Alanımız

 

Faaliyet Alanlarımız ;

  • Askeri Kablaj & Elektro Mekanik Montaj

  • Elektronik Kart Onarımı

  • Üretim, Test, Doğrulama Amaçlı Cihaz, Fikstür 

  • Prototip ve Seri İmalat 

  • Montaj, Entegrasyon ve Saha Kurulum Hizmetleri 

  • ELD Hizmetleri

Vision_edited.png

Vizyonumuz

Kalite politikamız bilincinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve ülkemiz çıkarlarını gözeterek dışa bağımlılığı azaltmak, savunma-havacılık, otomotiv, medikal ve beyaz eşya gibi ana sanayi kollarında faaliyet gösteren firmaların özel amaçlı makine, test sistemleri tasarımı, pcb tasarımı, prototip üretimini, elektronik kart tamiri, yedek malzeme, istekleri yerinde bakım, onarım ve ürün/sistem entegrasyon hizmetlerini tamamen müşterinin ve memnuniyeti doğrultusunda, en kısa sürede müşterinin hizmetine sunmaktır.

Misyonumuz

Tüm faaliyetlerde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, yerli yüksek performanslı maliyet etkin kaliteli ürünler tasarlayıp geliştirmek, ekip çalışması önemini ve personel değerini bilerek tüm personeli eğitmek çağdaş teknolojiyi özümsemelerini ve ilerlemelerini sağlayarak başarılara imza atmak ana hedefidir.

mission_edited.png
bottom of page