Hakkımızda

İMESTEK Savunma, 2017 Aralık ayında, Ankara/Eryaman'da 14 katlı bir binanın 14. katında  onarım hizmetleri sunan bir firma olarak  kurulmuştur. Bugün ise Tasarım, Ürün yerlileştirme, Saha hizmetleri, Kablaj, EMM, Test sistemleri üretimi ve tasarımı konusunda uygun fiyatlarla en yüksek kalitede tam teşekküllü bir işletmeye dönüştürdük.Bozulan ürünleri tamir etme tutkumuzla servis sektöründe üst sıralara tırmandık, .Yurtdışından temin edilen 7 farklı ürün ailesini yerlileştirdik ve savunma sanayi hizmetine sunduk. Test sistemleri ve ürün tasarımı konusunda 24 yıllık savunma sanayi tecrübesinin İMESTEK bünyesine katılması ile, buradaki yerimizi kusursuz hizmetlerimizle sağlamlaştırdık 2017 Aralık Ayından beri birçok yenilikçi mühendislik projelerinde işbirliği yapmıştır. Farklı mühendislik hizmetleri kapsamında toplumsal gelişmeye destek olacak son teknolojileri kullanıyoruz. sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize uygulamalı mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Firmalara, Entegre Lojistik Destekleri ile kuruluş amacımızı yerine getirmeye devam ediyoruz.

Vision_edited.png

Vizyonumuz

Kalite politikamız bilincinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve ülkemiz çıkarlarını gözeterek dışa bağımlılığı azaltmak, savunma-havacılık, otomotiv, medikal ve beyaz eşya gibi ana sanayi kollarında faaliyet gösteren firmaların özel amaçlı makine, test sistemleri tasarımı, pcb tasarımı, prototip üretimini, elektronik kart tamiri, yedek malzeme, istekleri yerinde bakım, onarım ve ürün/sistem entegrasyon hizmetlerini tamamen müşterinin ve memnuniyeti doğrultusunda, en kısa sürede müşterinin hizmetine sunmaktır.

Misyonumuz

Tüm faaliyetlerde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, yerli yüksek performanslı maliyet etkin kaliteli ürünler tasarlayıp geliştirmek, ekip çalışması önemini ve personel değerini bilerek tüm personeli eğitmek çağdaş teknolojiyi özümsemelerini ve ilerlemelerini sağlayarak başarılara imza atmak ana hedefidir.

mission_edited.png