top of page
Bakım ve Onarımı Yapılan Vakum Motorları

Reaktif, Önleyici ve Öngörücü Bakım

CHAMBER_edited.jpg

Reaktif Bakım

CHAMBER_BITTI_edited.jpg

Aksine proaktif ve planlıdır. Ekipman ve parçaların durumunu izlemek için sık ve önceden tanımlanmış denetimlerle desteklenen bakım faaliyetleri planlanır. Programlar, devam eden üretim üzerinde minimum etkiye sahip olacak şekilde ve planlı bakım müdahaleleri arasında hiçbir şeyin kesintiye uğramaması amacıyla yapılır. Önleyici bakım, üretimin türüne ve hacmine dayalı olarak varlığın teknik ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılar ve en düşük bakım maliyetiyle maksimum güvenilirlik ve kullanılabilirliği sağlar.

EBG BAKIMI.png

Öngörücü Bakım

Günümüzün dijital ve veri teknolojileri, sabit bir programa bağlı kalmadan, yalnızca müdahaleyi doğru zamanda, maliyet/faydanın en yüksek olduğu tatlı noktada, en üste tahmin unsurunu eklememize izin veriyor. 

Üretim hatlarınızda, makine parkurlarınızda oluşacak arızalar üretimi durdurabilir ve servis kalitesini düşürür. Bunun önüne geçebilmek için çıkabilecek arızaları önceden tahmin etmeniz, buna bağlı üretim planlamanızı yapabilmeniz ve yedek parça stok siparişini önceden verebilmenizi sağlayan bir takım ölçüm metotları içerir.

Önleyici Bakım

Planlanmamıştır ve bir sorun oluştuğunda kusurlu veya hasarlı bir ekipman veya parça değiştirilir veya onarılır. Ne yazık ki, bu yaklaşım en kötü zamanda üretimin kesintiye uğramasına neden olabilir ve sonuç olarak sadece üretimin gecikmesine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek maliyetlidir ve dolayısıyla işletmenizin karlılığı üzerinde olumsuz bir etkisi vardır.

Düzenli bakım ve revizyonların yanı sıra kurulumlar yapıyor ve kapsamlı bir Vakum Pompası onarım hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Tüm onarımları hızlı ve ekonomik bir şekilde Leybold, Adixen, Pfeiffer , Alkatel, Busch  Marka Vakum pompalarının onarım  ve bakımlarını  zamanında gerçekleştirmemizi sağlayan kendi tam servis onarım tesisimizde çalışıyoruz. bertaraf işlemlerine özen gösteriyor ve ekipman seçmenize yardımcı oluyoruz. Dilerseniz vakum ekipmanınızın mevcut durumunu analiz eder ve bakım planları, ekipman tasarımı ve revizyon hakkında önerilerde bulunuruz.

​Ne Sunuyoruz;

  • Hızlı geri dönüş

  • Tam Sökme Çok Adımlı Dekontaminasyon ve Temizleme Prosesi

  • Major veya Minor bakım yapılır.

  • 24 saat deneme çalıştırması

  • Gerekirse yeniden boyanır

  • Parça ve işçilik için 6 Ay garanti

Bireysel hizmet teklifinizi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

info@imestek.com

bottom of page