GSM-Basic v1.0 Tasarım ve üretimi tamamen Türkiye’de yerli imkânlarla gerçekleştirilmiş bu kartı ister hobi projelerinizde ister profesyonel uygulamalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. GSM-Basic hem masaüstü kullanım için hem de standart kart beşiklerine takılarak DIN-rail tarzı montajlarda kullanılmak üzere 100x72 mm’lik ideal boyutlarda tasarlanmıştır. 

Quectel GSM Shield, üzerinde iyi bilinen ve son derece yaygın olarak kullanılan Quectel M95 model GSM çipini barındıran ve Arduino Uno/Mega serisi kartlar ile birebir uyumlu “shield” yapısında bir karttır. 

GSM-EKS100 ile cep telefonunuzun kapsama alanında olduğu her yerden (yurtdışı dahil) her türlü uzaktan kumanda edilebilen bariyer, yana kayar motorlu kapılar, dalgıç pompa, sanayi kapıları, tarla / bahçe sulama sistemleri veya turnikeleri herhangi bir uzaktan kumanda cihazına gerek kalmaksızın kontrol edebilmeyi sağlayan bir üründür. 

EKS622 AVR-GSM, GSM hücresel şebekesi ile uzaktan izleme ve kontrol etmeye yönelik mükemmel bir paneldir. EKS622 AVR-GSM sizler için pcb üzerine GSM ve AVR bir arada entegre edidi! ATmega328P mikro denetleyicisi ve içinde dünyanın en çok kullanılan GSM şebekelerini kapsayan 900/1800 / 1900Mhz 3-band GSM GPRS modülünü içeriyor.

imestek.png

Hammaddesi teknoloji olan ürünler üretir...

Tel  : +90 (312) 387 20 18

Fax : +90 (312) 

 

info@imestek.com

  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge

Macun Mah. 177. Cd. Timko İş Merkezi No:19-E/6 Yenimahalle-Ankara-TÜRKİYE

Hakkımızda

Kalite politikamız

Bilgi veri güvenliği politikamız

İnsan kaynakları

Referanslar